ישראסטורג' (ISRASTORAGE) - זה יותר ממחסן להשכרה. ישראסטורג' זה שירות אחסון ברמה גבוהה שיאפשר לכם לפנות ולרווח את מרחב המחיה בלי לצאת מהבית. אין צורך לעמוד בפקקים כדי להקפיץ משהו למחסן, אין צורך להפוך את כל המחסן כדי למצוא משהו דחוף ממש עכשיו. אין צורך בחברת הובלה כדי להעביר את הציוד שתופס מקום. אנחנו יוצרים מציאות שבה מרחב מחיה זה לא מותרות אלא נורמה.

חברת  אחסנה ישראסטורג' נוצרה מתוך תפיסה שאחסון צריך להיות פשוט, נגיש ובטוח. יצרנו שירות שיאפשר לכם לשמור על חפציכם, רהיטיכם וציודכם האישי יקר הערך תוך שליטה מלאה על התהליך בשיטת שלט רחוק מהמחשב או מכשיר סלולר. שירות האחסנה כולל החזרת החפצים עד בית הלקוח בזמן קצר. פשוט חייגו אלינו, הזמינו צילצול  אליכם או תעשו הזמנה דרך האתר או אפליקציית ישראסטוראג' בסלולר והשליח יגיע לביתכם עם חפציכם הנחוצים בתוך 24 עד 48 שעות. זמנכם חשוב לנו! ביתכם נועד לרווחה, מרחב ונוחות ובטיחות ילדיכם. בית זה לא מחסן! נותנים שירות אחסנה באזורים מרכז וצפון בין רשל״צ לנהירה לכרמיל לירושלים וכל מהשבינהם. 

קרא עוד...

המחסן שלנו

אבטחה
המחסן שלנו נמצא תחת שמירה והשגחה 24/7/365
מערכת אש
מחסנים להשכרה ישראסטורג' מאובזרים במערכת גילוי אש חדשנית
מערכת איוורור ומיזוג
מחסנים להשכרה ישראסטורג' מאובזרים במערכת אוורור ומיזוג מתקדמת
פנוי ממכרסמים
במחסני ישראסטורג׳ אנו עורכים הדברה על בסיס שבועי נגד מכרסמים
פנוי מחרקים
מחסנים להשכרה ישראסטורג' פנוים מחרקים. לא נצפה אפילו אחד ברדיוס של 100 מטר

הספקת ארגזי אחסון לבית הלקוח והובלה למחסן

השליח יביא לביתכם את כמות ארגזי האחסון הנדרשת ויחכה שעה אחת במידה ותרצו להחזיר את הארגזים באותו יום. אם אתם צריכים יותר זמן לארגן את הדברים, השליח יחזור בזמן או יום אחר לפי נוחיותכם.

יוצאים מהקופסה

אנחנו בחברת אחסנה ישראסטורג' מבינים שאי אפשר להכניס את כל חיינו לארגז. אנחנו מוכנים לאחסן עבורכם גם ציוד בגדול חריג, בין אם זה אביזרי ספורט, או ריהוט מזערי, או חפצים אחרים בגודל בינוני וגם ענקי - נשמח לשמור עליהם במחסני ישראסטורג'

שירותי שליח

שליח ישראסטורג' יגיע לביתכם או למשרדכם ויאסוף את ארגזי האחסון עם חפציכים או המסמכים שתרצו לאחסן. אין צורך בהובלה עצמאית.

ארגזי אחסון - בחינם

במחסני ישראסטורג' משתמשים בארגזי פלסטיק שנועדו ועוצבו לשימוש תעשייתי בלבד. ארגזי האחסון אטומים לאבק, לחות ועובש. חסכו כסף וזמן שהולך על חיפוש וקניית חומרי אריזה. הזמינו את כמות הארגזים הנדרשת.

ארגזי אחסון שלנו

ארגזי האחסון שלנו איכותיים ובטוחים. עמידים בפני אבק ולחות. הארגזים עוברים חיטוי לפני כל שימוש.

שליטה ומעקב

עשו רשימה מפורטת של החפצים וצלמו אותם. תקבעו תאריך החזרה של הציוד כולו או חלק ממנו.

זמינות

הספקת ארגזי אחסון ו/או החזרת חפצים עד בית לקוח עד 48 שעות מיום א' עד ו'.

במחסנינו החפצים, הרהיטים והציוד המאחסנים שלכם מאובטח ושמור היטב

אנחנו בחברת ישראסטורג' מבינים שציוד אישי הוא יקר ערך לא רק כלכלית אלא גם רגשית. במחסן שלנו יצרנו את התנאים לאחסון בטוח של רכושכם. מחסן ישראסטוראג' נמצא תחת השגחה ואבטחה קפדנית של חברת שמירה פרטית. העובדים שלנו עוברים בדיקת אמינות מעמיקה. מחסן ישראסטוראג' ממוזג ומאוורר בשיטה ייחודית, ומאובזר ע"י מערכת גלאי עשן ואש. אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים עם מחסן ישראסטורג'.

בדקו והוודאו

האם אתם משלמים רק עבור המקום שבו מאוחסנים חפציכם? האם השתמשתם כבר במחסן לפני? האם עדיין מאחסנים? בערך 25 אחוז מרחב לא ממומש ומבוזבז. אנחנו מציעים שיטת אחסון שתחסוך זמן וכאב ראש הכרוך בארגון האחסון היעיל והנכון. נספק את ארגזי האחסון של ישראסטוראג' ואת שירותי ההובלה בחינם. נוביל את כל הציוד למחסן ונחזיר הכל או חלק שנדרש בעת הצורך. כל שעליכם לעשות זה להחליט מה לארוז, אנחנו נדאג לכל השאר. לשאלות נוספות נא לפנות למדור "שאלות ותשובות" באתרינו.

נוחות

אתם קובעים את זמן ההספקה הנוח עבורכם.

ביטוח

כל חפציכם וציודכם מבוטח ע"י חברת ישראסטוראג' במחיר של 300 ₪ לכל ארגז אחסון. לכם זה לא עולה כלום.

ישראסטורג' - שירותי אחסנה מושלמים בשבילכם

בין אם אתם עוברים דירה, רוצים לאחסן בגדים עונתיים, מארגנים מקום לבן משפחה חדש, משכירים את הדירה לטווח ארוך או קצר, או אולי אתם סטודנטים או אנשי עסקים, או אפילו חברה קטנה. אם אתם מחפשים מקום לאחסון חפצים, או מסמכים, בין אם זה שייך לבית או למשרד.

Регистрация

Авторизация