מה ההבדל בין מחסן בשירות עצמי (Self-Storage) לבין Valet Storage?

 הנושא: מה ההבדל בין Self-storage  לבין Valet storage?


מה זה בכלל מחסן בשירות עצמי  - Self-Storage? מחסן עצמי, מחסן שמור, שמחולק לתאים נפרדים במידות שונות, שאותם ניתן להשכיר לזמן מסוים לצורך אחסון חפצים. לכל תא יש מידות במטרים מעוקבים שנעים בין 2 עד 20 מ"ק ויותר, תלוי בגודל של המחסן. אתם משכירים יחידה בגודל המתאים לכמות ונפח של החפצים שברצונכם לאחסן. בדרך כלל כלל הנפח של התא קטן יותר, המחיר שלו יהיה גבוה יותר. אתם קונים מנעול, מבאים את הדברים או מזמינים הובלה, ומתחילים.

אז מה זה בעצם Valet Storage? נשמה כמה Valet parking, נכון? בעצם זה אותו הדבר, רק מיועד לחפצים. גישה חדישה לאחסון חפציכם שמיועד לתושבי הערים הגדולות (ולא רק להם), שתמיד אין להם זמן ושאהבים נוחות. השרות הזה תפס תאוצה בארה"ב ובאירופה, ולא מזמן גם אצלנו. לפי בקשתכם מביאים לכם עד הבית ארגזים גדולים (60 ליטר) ללא תוספת תשלום. אתם אורזים לתוכם את הפריטים שלכם. לאחר מכן עובדים החברה מצלמים מלמעלה את תוכנם, נועלים את הארגזים ולוקחים אותם למחסן. התשלום ההוא רק עבור הארגזים שמילאתם. יחד אם זה תוכלו למסור למחסן גם את הדברים יותר גדולים, כמה מכונת כביסה, מקרר בינוני, כיסאות,שולחנות, אופניים, בקיצור כל שבן אדם יוכל לשאת לבד. שוב, זה פתרון מושלם - אתם חוסכים בזמן, לא צריכים להזמין הובלה בנפרד, לא משלמים עבור מקום מיותר ביחידת אחסון. ההזמנה מתבצעת באתר האינטרנט שלנו, לכל ארגז יש את המספר שלו, ואתם יכולים להוסיף תמונה או רשימה של התוכן הארגז. תוכלו גם בכמה קליקים להזמין כל ארגז (או כמה) לביתכם בכל רגע.

בוא נשווה את שני הסוגים של אחסנה האלה.

במקרה של Self Storage, תצטרכו לשלם אותו הסכום כמה ב-Valet Storage, אבל תוסיפו לכך הובלה או זמן ומאמץ ודלק במקרה של הובלה אצמית. אצלנו אתם חוסכים את כל הדברים האלה.

Регистрация

Авторизация