איך לחיות עם פחות דברים יכול לשפר את חייכם


כדי לחיות את החיים הכי טובים שאתם יכולים עליכם לדבוק בראיון של להוציא מהראש את כל מגבלות החומר ולהתמקד רק על מה שחשוב באמת.

כשמדמיינים את החיים המושלמים, אנשים הרבה פעמים חושבים על מכוניות יוקרה, בתים, דירות פאר – כל הדברים החומריים. מה ששוכחים לציין הרבה פעמים זה את האושר והשמחה שבפשטות וצניעות. גם אם אדם מקבל את כל הדברים החומריים האלה הוא לא מאושר כפי שמאושר כשיש לו בדיוק את מה שהוא צריך באמת. מה שחשוב באמת. משפחה, חברים אמתיים, אהבה. אלה הדברים שנפלטים החוצה בזמן שרודפים אחרי החלום של החיים המושלמים והעושר. מה הטעם בבית מפואר אם אתם חיים בו לבד? או יותר גרוע שחיים בבית הזה עם מישהו שלא אוהבים. כל הכסף שבעולם לא יעביר את הטעם של הבדידות הנוראית.


אז בראשית כל חשוב לראות את החזון הנכון של חייכם. החיים המושלמים הם אלה שיש בהם מקום לקרוביכם, ויש מקום וזמן לבלות עם יקיריכם, לעשות את הדברים שאוהבים וליהנות כל יום.

ברגע שמפתחים את המחשבה על " חיי העשירים המושלמים" מתחילים לראות את היתרונות הבולטים של חיי הפשטות. הרי פחות זה יותר! יותר זמן עם החברים, יותר זמן עם המשפחה, יותר זמן לעצמכם. אנשים לפעמים ממש עושים צעד גורלי בשביל להתחיל לחיות יותר בפשטות וצניעות. הם מפנים את הארונות שלהם, זורקים את כל מה שלא צריכים יותר, מפנים מקום לאוויר ואור בחייהם.

דמיינו דירה עמוסה בריהוט וקישוטים מיותרים. זה מרגיש חנוק ואין אוויר לנשום. ועכשיו דמיינו את אותה הדירה אבל תוציאו את כל המיותר שלא משרת את המטרה. מה שמקבלים זה דירה עם מספיק מרחב לרקד בו, האור מתפזר ומאיר את החדר, איזה הקלה, אפשר לנשום! השוו את הדירה לחייכם. כמו שמוציאים את כל הריהוט המיותר מדירתכם כך אפשר להוציא את המיותר מחייכם. היפטרו ושחררו את כל מה שאתם לא צריכים. בין אם אלה צילומים או תמונות שמעוררים בכם זיכרונות ותחושות לא נעימות, חברים שהם לא באמת חברים, או את המתנה שקיבלתם מהאקס שלכם לפני 5 שנים, תזרקו את זה כבר! אתם לא צריכים את זה. בגדים ישנים שלא לובשים, דברים ישנים שלא משתמשים בהם. הפסיקו לקנות דברים שלא משרתים את המטרה האמתית שלכם. זה כבר מוכח מחקרים שאנשים לובשים רק 20% מהבגדים שיש להם בארון. אז אל תקנו משהו שייכנס לתוך ה 80% האלה. תחיו קיום פשוט יותר, עם פחות דברים לא נחוצים ותראו איך חייכם משתפרים, כמה אהבה יש סביב שיכולה למלא את הריק שמנסים למלא בחומר ופלוס גדול – חוסכים בגדול.


אבל זכרו, בשביל דברים שאתם לא יכולים לחיות בלעדיהם אבל אין לכם איפה לשים אותם – יש את ישראסטורג'.

בקליק אחד בלבד, אתם נרשמים לשירות וקובעים לו"ז לאיסוף. אנחנו כאן לשירותכם, מוכנים בכל זמן לעזור לרענן את ביתכם ולשחרר אותם מהעומס הזה. אנחנו גאים לעמוד לרשותכם 24/7/365.

תשתחררו מהדברים שלא צריכים עכשיו. הרשו לישראסטורג' לאחסן את האופניים שלכם, בגדים עונתיים, גלשן, מקרר, אחסון תכולת דירה, ואחסון לתווך ארוך וקצר וכו'. פשוט תקבעו זמן, תארזו את החפצים ותנו לנו לדאוג לכל השאר.

אתם מוזמנים:

פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה - 077-3609990
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!
קרא עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים באתר האינטרנט שלנו:Регистрация

Авторизация