למה אחסנה עם איסוף פריטים מהבית זה מגניב?


נגמרו הימים של השכרת יחידות אחסון, חיפוש קופסאות קרטון או ארגזי אחסון באופן עצמאי, העברת הציוד הרכוש לתוך היחידה, נסיעה חזרה הביתה. נשמע מתיש לא? בגלל שזה אכן מתיש. 

אחסון לפי דרישה זה הכוכב החדש בעיר. אנחנו שמחים להגיש לכם את שירותינו בישראל הכוללים את כל היתרונות של השכרת יחידות אחסון ללא כל הטרחה והאי נוחות שסביב.

אין צורך לצאת מהבית

ראיתם תופעת הפקקים שפקדה את ישראל לאחרונה, במיוחד בערים גדולות כמו תל אביב או ירושלים. אם אתם גרים בערים גדולות סביר להניח שאתם טיפוסים פעלתניים, יש לכם הרבה מקומות לבקר בהם, יש לכם מלא סידורים שממלאים לכם את היום. הדבר האחרון שבטח תרצו להוסיף ללו"ז הצפוף שלכם זה התעסקות עם אחסנה.

אחסון עצמי עם איסוף והובלה זה בדיוק כמו שזה נשמע. אתם פשוט אורזים את מה שתרצו לאחסן וקובעים את זמן האיסוף, את כל השאר עושה צוות החברה. ודרך אגב באמת שאין צורך להתכונן במיוחד לבואנו, אפשר להישאר עם הפיג'מה ובלי פן, אנחנו נעמיד פנים שלא שמנו לב. תנו לישראסטורג' לבצע את עבודתו כך שתוכלו להתמקד על הדברים היותר חשובים בחיים שלכם בין אם זה פתיחת סטארט אפ, או צפייה באחת הסדרות האהובות עליכם (תשמעו כולנו זקוקים להפסקות לפעמים)אחסון לפי דרישה מגיע אם ארגזי אחסון חינמיים

זה יכול להיות עסק יקר ומסובך למצוא מכלים לאחסון, וכל הבזבוז זמן הזה על חיפוש קופסאות קרטון. בבקשה אל תנסו להשתמש בקופסאות קרטון משומשות גם. במחקרים נמצאו פשפשים של חיות מחמד, כימיקלים מזיקים,  וקרדיט האבק האורבת בסדקי קופסאות קרטון משומשות. זה ממש כמו לאחסן את הדברים בחוץ על המדרכה. 

בטוחים, עמידים למים ומכילים, ארגזי אחסון אלה לא ניתן להשוות לשום קופסאות מקרטון. בנוסף לכך זה בחינם, אין עסקה יותר שווה מזה. אנחנו נשמח להביא את הארגזים עד אליך ולשוב ולאסוף אותם ארוזים היטב ובמקצוענות. וכל זה ללא עלות נוספת. ניהול האזור האישי אונליין ובקלות

כשמשכירים יחידות אחסון חייבים לשמור רשימה של דברים באיזשהו מקום. ניתן לצלם את החפצים שלכם, או לבקר במתחם האחסון כדי לבדוק מה אחסנתם. או אולי תרצו רשימה מפורטת, שכל פעם תעדכנו אותה אחרי שתוציאו חפץ או שניים. או שאתם מתמצאים בהיי טק ומשתמשים בגיליון אלקטרוני כדי לשמור על מלאי האחסון שלכם מאורגן. 

ואפשר להשתמש בשירות האחסון לפי דרישה ולאפשר לחברה לארגן את החפצים המאוחסנים עבורכם. לאחר שהאחסון העצמי שלכם עם ההובלה מהבית התבצע, והחפצים שלכם הגיעו בבטחה למתחם האחסון, וכל דבר נמצא במקומו ניתן לגשת לחשבון שלכם באתרינו ולהתחיל לנהל את כל הציוד שלכם בשלט רחוק. ושוב כל זה מבלי לצאת מהבית. שירותי שליחים נוחים עם ישראסטורג' (ISRASTORAGE)

 כשתצטרכו משהו מהחפצים שלכם, אתם פשוט ניגשים לאזור האישי שלכם בחשבון, מסמנים את החפצים שתרצו לקבל בחזרה הביתה וקובעים זמן בלו"ז הדיגיטלי. כן, זה אכן כזה פשוט. אנחנו מתחייבים להחזיר את החפצים שלכם בתוך 24 שעות, מקסימום 48.

ניתן גם להשתמש באותם ארגזים ולהחליף את התוכן אם אתם מאחסנים את אותם ארגזים ומשלמים כל חודש בשוטף. צוות השליחים ועובדי המתחם דואגים לחפציכם כאילו היו הרכוש הפרטי שלהם, ומוודאים שהכל יוחזר אליכם בדיוק באותו מצב שבו נשלח אלינו. 

תכנית האחסון העצמי המותאמת לצרכים שלכם.

כולנו שונים וכך גם הרכוש שלנו שונה. האחסון העצמי עם איסוף מהבית צריך לספק לא רק את שירותי האחסון שלו אלא גם תכנית מותאמת ללקוחות הכוללת את הצרכים המיוחדים שלהם.

בישראסטורג' יש לנו חבילות המתחילות מ-26 ₪ לחודש בלבד, כך שניתן להתאים את זה לתקציב שלכם. אנחנו מבינים שלא כל הציוד ייכנס לתוך ארגז אחסון. ומשום כך אנחנו גם מציעים אחסנה מחוץ לקופסה לחפצים גדולים יותר. בין אם תרצו לאחסן אופניים או ארגז של בגדים, יש לנו את כל האופציות.

אם תרצו לדעת עוד על חבילות אחסון בארגזים או חבילות אחסנה על משטחים כנסו ל: israstorage.co.il

אתם מוזמנים:
פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה - 077-3609990
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!
קרא עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים באתר האינטרנט שלנו:Регистрация

Авторизация