התהליך בישראסטורג' (ISRASTORAGE) הינו פשוט, מהיר וניתן לניהול באופן מלא באמצעות אתר האינטרנט שלנו. ניתן גם להתקשר עבור בקשות ספציפיות. לאחר ביצוע ההזמנה, נספק את ארגזי האחסון הריקים ואת ערכת ההכרות הכוללת טופס מלאי ומידע שימושי אחר. עליכם לארוז את חפציכם ולמלא את ארגזי האחסון ולאחר מכן להתקשר לשליח. את רשימת המלאי ניתן להזין במערכת אתר האינטרנט שלנו שעוצבה במיוחד עבור גישה קלה, או לשמור עותק בביתכם. לבקשתכם, אנחנו גם נצלם תמונה של כל פריט מאוחסן. לאחר מכן, הזמינו את האיסוף ואנחנו נוביל את הארגזים למחסן. בהמשך לפי דרישה אנחנו יכולים להחזיר את כל ארגזי האחסון שלכם או רק את אלה שתצטרכו בכל זמן נתון.

כן. היופי של ישראסטורג' (ISRASTORAGE) הוא שאתם משלמים רק עבור השטח שאתם משתמשים בו. אם תצמצמו את מספר הארגזים המאוחסנים נפחית את התעריף החודשי שלכם.

ישראסטורג' (ISRASTORAGE) גאה לתת שירות באזור המרכז : מרשל"צ דרך תל אביב, כל גוש דן , ירושלים, הרצליה, נתניה, חדרה, בנימינה, זכרון יעקב ומה שביניהם. באזור הצפון : עתלית, טירת כרמל, חיפה, קריות, נהריה, עכו, טבעון, רמת ישי, עפולה, כרמיאל, גליל מערבי ומה שביניהם. שלחו דוא"ל לכתובת info@israstorage.co.il כדי לברר לגבי המיקום שלכם אם אינכם בטוחים.

כן, אנחנו יכולים לספק חומרי אריזה כגון יריעת בועות ונייר עטיפה לבן על פי בקשתך.

אנו מספקים מנעולים ממוספרים יחד עם ארגזי אחסון כאשר מספקים אותם לביתך. ברגע שהארגזים מלאים ומוכנים אתם נועלים אותם ושומרים את המפתח לעצמכם. ללא התערבות משפטית ישראסטורג' (ISRASTORAGE) לעולם לא תפתח את הארגזים שלכם ללא אישור מפורש מכם.

אתם יכולים לקבל עד 5 ימים עד האיסוף אחרי שאנחנו מביאים את הארגזים אליכם.

מצטערים, אבל אסור לנו לארוז את החפצים שלכם. אם אתם באמת זקוקים לעזרה – בשביל זה יש חברים!

השליחים שלנו יחכו ליד ביתכם עד שעה בזמן שאתם אורזים. אם להערכתם אתם צריכים יותר זמן, נא לקבוע זמן איסוף בחינם בתוך שבוע מרגע קבלת הארגזים.

בישראסטורג' (ISRASTORAGE) אנו יודעים לאחסן כל פריט בכל גודל או צורה בבירור לגופו של מקרה. התקשרו אלינו לטלפון 0773609990, או שלחו מייל בכתובת : info@israstorage.co.il , ונשמח לשוחח על כך.

בישראסטורג' (ISRASTORAGE) אתם משלמים רק עבור המקום שאתם משתמשים בו, מחשבים לכם את הנפח המדויק של החפצים שלכם ואם אתם לא בטוחים לגבי כמות הארגזים שתצטרכו, הרימו טלפון ונעזור לכם לחשב את זה ביחד. במידה ויישארו ארגזים ריקים, פשוט תחזירו אותם לשליח, אנחנו מחייבים רק עבור הארגזים המלאים והחפצים שהועמסו למשאית.

אנחנו בהחלט יכולים לאחסן חפצים בגדלים חורגים מארגז האחסון. באופן כללי, אם החפץ הינו בגודל שאדם אחד יכול לשאת, נאחסן אותו בשמחה. פריטים נפוצים כוללים: חפצים לדוגמה: מגלשיים סנובורד אביזרי גולף אופניים יחידות חלון A / C שטיחים.

השכרת יחידת אחסון אומר בדרך כלל שאתה משלם עבור שטח שאתה לא באמת צריך. עם ישראסטורג' (ISRASTORAGE) אנחנו נסקור את כמות החפצים אתה שברצונך לאחסן, נעשה הערכת מלאי, ונתמחר לפי כמות הדברים כדי להבטיח שתשלם את המחיר המשתלם ביותר ורק עבור שטח האחסון שאתה זקוק לו. בנוסף, יחידות אחסון וחברות הובלות יחייבו אותך עבור שירותים כמו דמי ניהול, ביטוח, מנעולים וחומרי אריזה. אנחנו להבדיל נותנים מחיר אחיד וכולל – האחסון החודשי, איסוף חינם, ציוד האחסון, חומרי אריזה, ואת שירותי ההובלה להם אתה זקוק כדי להעביר את רכושך לאחסון באופן בטוח ובטיחותי ללא כל חיוב נוסף. אנחנו מספקים מחיר חודשי אחד, ברור, פשוט, כולל הכל. הדרך הכי קלה לקבוע את מחיר הדברים שלך היא לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת israstorage.co.il – כדי לתמחר את עלות שטח האחסון שלך. אם אתה לא בטוח לגבי המחיר פשוט צור קשר ונשמח לעזור. בכל מקרה אנחנו נאפשר לך לתמחר את האחסון שלך לפני שנחייב את כרטיס האשראי שלך.

אנחנו מספקים לכל לקוח שעובר מאחסון עצמי שהיה בו כשנה או יותר, לפחות 25% פחות מהמחיר בשביל אותה כמות של דברים באחסון. למעשה, אם יש חפיפת זמן, אנחנו לא נחייב את הלקוח עבור הזמן במחסן שלנו עד תום תקופת האחסון שלו במקום אחר.

אנחנו מודעים למקרי חירום ואירועים בלתי צפויים שעלולים לקרות. אם אתה יודע מראש שאתה עלול לאחר בתשלום מכל סיבה, אנא צור קשר עמנו על מנת שנוכל לעבוד על זה איתך.

אצלנו אין דרישות להתחייבות לתווך ארוך, רק חודש אחד מינימום לכל סוג אחסון לתווך קצר.

ישראסטורג' (ISRASTORAGE) מקבלת את כל כרטיסי האשראי המוכרים והחשבון שלך מוגדר כך שהחיוב החודשי יורד באופן אוטומטי מכרטיס האשראי שלך. אנחנו גם מקבלים מזומן או המחאה, אבל עשויים לבקש מקדמה או כרטיס אשראי כדי לבטח את ההזמנה שלך.

אנחנו כל כך בטוחים לגבי בטיחות ואבטחת המקום שאנחנו מספקים ביטוח ללא תשלום עד300 ₪ לתכולת כל ארגז אחסון. ניתן לארגן ביטוח נוסף. אנחנו ממליצים בחום על כיסוי של הרכוש הפרטי שלך והתקשרות עם יועץ הביטוח שלך.

כן, אתה יכול להשתמש כמעט בכל סוג של קופסאות חדשות או מכלים אחרים. אנו דורשים שכל הפריטים שאינם ריהוט יהיו ארוזים. אנחנו מבינים שפריטים מסוימים כמו אופניים או פריטים קטנים יותר ופריטים משונים אחרים לא יכולים להיות ארוזים בארגז או קופסה ונצטרך לקבל אותם כפי שהם.

את האופניים אנחנו מאחסנים על מתלים בנפרד מחפצי אחסון אחרים. זה עושה את ההחזרה שלהם קלה יותר ומקטין את הסיכונים כמו חבטות, נזק, או שיהיו קבורים תחת פריטים אחרים.

אנחנו מאחסנים את כל הפריטים במתחם אחסון בטיחותי הממוקם באזור תעשיה קיסריה. אנחנו לעולם לא נפקיד את חפציך לידי צד שלישי כלשהו, כך שתוכל להיות תמיד בטוח שהם בידיים טובות. המחסנים שלנו מיועדים לאחסון בטוח של מוצרי הבית, כולל קופסאות ורהיטים. כולם ממוזגים ע"י שליטת אקלים. ללא מזיקים. בפיקוח משטרתי ומכבי אש 24/7, וממוקמים באזור ללא שיטפונות. מאובזרים במתקניה תליה, אחסון וקמרונות כך שאנו מבטיחים שהפריטים מאוחסנים בבטחה כדי למנוע נזק כלשהו. אנו מונעים את חשיפת הפריטים בפני תנודות אקלים, בפני אבק ובאלמנטים אחרים העלולים לגרום נזק.

החפצים והציוד שלך יהיו יותר מבטוחים. הנה מה אנחנו עושים כדי להבטיח שציוד יקר הערך יהיה בטוח ארגזי האחסון עשויים מחומר פלסטיק קשיח עם מנעולים ממוספרים מערכת ניטור אבטחה במעגל סגור 24/7 במחסן שלנו

כן. הארגזים יכולים להכיל עד 20 ק"ג

ארגזי האחסון של ישראסטורג' (ISRASTORAGE) יגיעו לביתכם בין 24-48 שעות מרגע ההזמנה. אנחנו מספקים 6 ימים בשבוע, ומאפשרים חלון המתנת נהג כשעה.

כל אחד מהנהגים שלנו עוברה הכשרה קפדנית כדי להציע ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר. אנו מבינים שאחסון יכול להוות חוויה מלחיצה. ברור לנו שאבטחה, אמון ושירות מעולה חשובים לך במיוחד (וגם לנו) בתהליך זה.

ישראסטורג' (ISRASTORAGE) עומדת לשירותך 6 ימים בשבוע מימים א-ה בין השעות 8:30- 17:30 ימי ו' – 9:00- 14:00

ישראסטורג' (ISRASTORAGE) פתוחים וזמינים בכל ימות השבוע חוץ מימי שבת וחגים.

Регистрация

Авторизация