service

ארגזי אחסון מפלסטיק בטוחים להשכרה

עוברים דירה?משפצים? איפה לשמור על הדברים בזמן שיפוצים? לחפש או לקנות קופסאות קרטון, אריזה וארגון של הכל - תהליך לא קל.
ישראסטורג' יקל עליכם. אנחנו נספק לכם את ארגזי האחסון הבטוחים שלנו.
זה יכול למזער את זמן האריזה ויעלה לכם פחות.
______________________________________________________________________

בוא נסקור במה נוח וזול יותר להשתמש בזמן מעבר דירה 

קרטונים רגילים ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניה. קרטון יחיד במידות 500 על 300 על 250 יעלה 6.5 שקלים. קרטון גדול יותר במידות 600 על 400 על 350 יעלה 7.5 שקלים. תצתרכו גם סרט הדבקה (24.90 לשישייה), ומכשיר דבק (39.90 ליחידה). בוא נוסיף לזה גם נסיע לחנות וחזרה והכל זה לפני שהתחלתם לארוז! קחו בחשבון שקרטונים נקרעים די בקלות (ביחוד כשהם עמוסים) ודורשים עדינות מסויימת. כתוצעה החפצים שלכם עלולים להיפגע. אחרי הכל תצטרכו גם להיפטר מהקרטונים .

החישוב לדירה בת 2 חדרים יסתכם בערך  ב-15 קרטונים בינוניים, כ-10 גדולים יותר, 2 שישיות דבק ומכשיר דבק - בערך 260 שקלים שפשוט תזרקו בסוף. כמובן, זה לא כולל זמן, מאמץ ודלק.

רוצים פתרון פשוט יותר? בבקשה.

אתם יכולים להזמין אצלנו בישראסטורג' ארגזי אחסון פלסטיק, חזקים ואמינים בגודל 600 על 400 על 350. הובלה עלינו. אחר כך נאסוף וניקח אותם למחסן. הארגזים האלה ניתנים לסגירה אם אזיקונים, הם לא נפתחים בקלות ולא מתפרקים, הם נוחים לאחיזה והובלה. לטובת הובלה של הדירה כמה שמתואר לעיל תשתמשו בערך ב-20 ארגזים כאלה, שיחד עם הובלה יעלה בערך 300 שקלים, 10 שקלים להשכרה של ארגז ו100 שקלים הובלה. אתם לא חייבים לצאת מהבית אפילו, והדברים שלכם יהיו כמה בכספת -נעולים בתוך הארגז, שמורים היטב, נוחים להובלה ולאחיזה וגם לאחסון, אם יהיה צורך. לא צריך לקנות קרטונים, להדביק, לזרוק, והכי חשוב - לדאוג על הרכוש.   

השירות שאנחנו נותנים היום נפוץ מאוד בארה"ב ובאירופה. תנסו ותאהבו - הכל פשוט מאוד. אתם מזמינים ארגזים - אנחנו מביאים, אתם ממלאים, עוברים בית - אנחנו אוספים ארגזים ריקים. 


קרא עוד
service

מחסנים להשכרה

מחפשים מחסנים במרכז הארץ ?
צריכים מחסן לאחסון תכולת דירה או בית ? 
יש לכם פריטים או סחורות שחייבים אחסון ? 
מתכוונים לאחסן בשטחי אחסון או יחידות אחסון ?
יש לכם צורך במחסנים מקטנים ועד גדולים ?

חברת ישראסטורג׳ מציעה ללקוחות פרטיים ועסקיים מחסנים להשכרה, אחסנה בארגזים, על מידופים או על משטחים בתנאים מצויינים במחירים אטרקטיביים לנפחים גמישים ולכל תקופת אחסון.

מהם שירותי האחסנה שלנו
בחברת ישראסטורג׳ מציעים השכרת מחסנים לכל שימוש : 
אחסון תכולת דירה או בית 
אחסון רהיטים או חפצים אישיים 
אחסון אמנות ודברי ערך
תכולות משרדים 
סחורות וציוד עסקי 
אחסון ארכיבים מסמכים וניירת

המחסנים שלנו 

המחסנים שלנו נמצאים תחת שמירה והשגחה 24/7/365. המחסן שלנו יבש נקי מאוורר ומאובזר במערכות גילוי וכיבוי אש. כמו כן מתבצעת הדברת מזיקים ונקיון על בסיס חודשי. 
שירותי אחסון ישראסטורג׳ - הנוחות שלכם.
שירותי האחסנה שלנו ניתנים ללקוחות מאזור באר שבע דרך קרית גת, ירושלים, גוש דן, טבריה, כרמיאל חיפה ועד נהריה וכל מה שביניהם.

לבירורים

חייגו אלינו 077-3609990
בקרו אותנו בגוגל ובפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניכם
נשמח לתת מענה לכל שאלה
לעוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים כנסו לאתר האינטרנט שלנו


קרא עוד
service

אחסון תכולת דירה

החלטתם לעבור דירה והחוזה החדש מתחיל רק בעוד חודש? או אתם משפצים? או יוצאים לחו"ל ולכן רוצים להשכיר  את הדירה שלכם? אבל לא מעוניינים להשאיר את תכולת הדירה לזרים. לחפצים האישיים ולרהירים נדרש אחסון תכולת דירה. או פשוט יש המון דברים שרק תופסים מקום? בכל מקרה אתם חייבים מקום לאחסנה. 

ישראסטורג׳ - שירותי אחסנה - בדיוק מה שאתם מחפשים.

אז אתם צריכים אחסון רהיטים. אפשר לאחסן את הרהיטים אצלנו? כן, בטח. למשל, יש לכם מיטה, שולחן, כיסאות, מכנת כביסה ו מקרר בינוני. אנחנו נותנים  שירותי אוסון רהיט וגם מוכנים לעזור  לכם לפרק ולארוז את הרהיטים שלכם. חוץ מזאת יש לכם בגדים, כלי מטבח ,חפצים אישיים ו אתם מעניינים באחסון חפצים. אתם מצלצלים לישראסטורג' ועושים הזמנה. את ההזמנה ניתן לבצע באתר  האינטרנט  שלנו. או אפשר גם לשלוח לנו אימייל, השאר לנו מס' טלפון, או להיכנס לצ'ט - מלא אפשרויות.
אחרי שעשיתם הזמנה אנחנו נגיע ונספק בחינם כמות הנדרשת של ארגזי  האחסון מלסטיק. לעומת הקרטונים הרגילים הארגזים שלנו לא מתפרקים ולא נמעכים. אתם אורזים את חפציכם ואנחנו ניקח את הארגזים ואת שער הדברים. לא צריך לעמוד בפקקים ואפילו לעזוב את הבית - רק תקבעו את הזמן שנוח לכם.

כמה נקודות:
מתן פתרונות אחסון  ובין השאר אחסון תכולת דירה- זה העסק שלנו. 
לא צריך לחשב איזה יחידת אחסון אתם צריכים  - אצלנו לא תשלמו עבור מקום ריק, אלא רק עבור הנפח שמילאתם.
במחסנינו אין גישה לאנשים זרים, הוא מאובטח 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. אבל הדלתות אל המשרד שלנו תמיד נפתחים לאורחים הנכבדים שלנו.
לכל הארגז יש מספר הייחודי ומניול. אנחנו אפילו ניקח תמונה של כל פריט מאוחסן על ידנו בזמן החזרה למחסן. זה נעשה לטובת שליפת הארגז  בזמן הצורך.  באזור האישי שלכם באתר אפשר להוסיף תמונות ורישומים של התכולה.
בכל רגע ניתן להזמין החזרת חפציכם או חלקם דרך האתר או דרך הטלפון.

אנחנו נותנים שרותי אחסון נוספים:
אנחנו יכולים לעזור לכם לסדר את פריטיכם בארגזים
פירוק רהיטים 
הורדת חפצים לרכב שלנו 
הספקת חומרי אריזה
סיוע באריזת רהיטים
אצלנו אחסון הדירה ואחסון רהיטים הם נוח וזול והיקר - בטוח!
אנחנו עובדים  בתל-אביב, בירושלים, בנתניה, בחדרה, בחיפה והסביבות.

אתם מוזמנים:
פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה: 077-3609990
בואו נבקר  אותנו בפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!

קראו עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים ו אחסון תכולת דירה באתר האינטרנט שלנו:

כיצד לארוז דבריך בצורה נכונה לצורך אחסון תכולה


קרא עוד

service

אחסון כבודה

Enjoy your stay or travel to other destinations free of luggage you don't need

My luggage storage at Ben Gurion Airport

Your ISRASTORAGE concierge meets you at the exit to take care of your bags. A few seconds later, your luggage is collected and sent to storage. You are free to enjoy Israel

My luggage is delivered to Ben Gurion or Tel Aviv or to almost any place in central Israel you need

Your bags are being stored till the time you have indicated at booking. They are further delivered where you need them. Hotel, short-term or long-term rental or airport, your ISRASTORAGE concierge delivers your luggage to you

Pricing

קרא עוד
service

מחסנים לעסקים

ישראסטורג' בע"מ (ISRASTORAGE) מציעה לעסקים שירותי אחסנה, עיבוד מטענים וסחורות, לוגיסטיקה ושינוע מקצועיים.

ישראסטורג' בע"מ מציעה מחסנים  לעסקים בשתי דרכי אחסנה, דרך ראשונה היא אחסנה בארגזי פלסטיק קשיחים וננעלים שמחליפים את ארגזי הקרטון המיושנים כאשר כל ארגז מתפקד כיחידת אחסון קטנה, הדרך השנייה היא שטחי אחסון בכל גודל, גובה וצורה שתידרש לתכןלות פרטיות ו/או עסקיות.

בנוסף לשירותי אחסנה מקצועיים ישראסטורג' בע"מ טיפול מקצועי בשירותי לוגיסטיקה וטיפול ועיבוד מטענים וסחורות ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

ישראסטורג' בע"מ מטפלים ומאחסנים תכולות וסחורות במכולות, משטחים ומ"ק (קובים) ומציעים אחסנה מ1 מ"ק או מ"ר ועד בכלל ללא הגבלת כמות ו/או תקופת אחסון.


לישראסטורג' בע"מ שני מרכזי אחסנה, הראשון באזור אשדוד והשני באזור קיסריה, שני המחסנים קרקעיים, תקניים, יבשים, נקיים, מסודרים, מבוטחים ומאובטחים 24/7.


למידע נוסף התקשרו 077-3609990 או 052-2419919 (גם ווטסאפ), כתבו לנו ל info@israstorage.co.il או צרו קשר בעמוד הפייסבוק שלנו israstorage ltd.

נשמח להיענות לפניותיכם ולתת שירות ויחס אדיב, מקצועי ומהיר לכל פונה.


קרא עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים באתר האינטרנט שלנו.

קרא עוד
service

אחסון למשרדים

האם יש לך מסמכים, קבצים או דברים שמפריעים לך?

אנו משלבים שירותי אחסנה ולוגיסטיקה עם שירותי פריקה וטעינה נגישים עבור חברות ויזמים פרטיים. אנחנו עושים כמעט את הכל בשבילך. אתה משלם עבור החפצים המאוחסנים בלבד. ישראסטורג' חוסך לך זמן, חוסך לך כסף, מסייע לך לנהל מסמכים וקבצים. אפשרות להזמין את המסמכים הדרושים באופן בהול ולקבל עד הדלת, מפחיתה את האפשרות של אובדן מסמכים, מפנה מקום במשרדך לעבודה פרודוקטיבית.

אחסון מסמכי ארכיון
אחסון רשומים רפואיים
שמירת דוחות כספיים
מסמכים עסקיים אחרים
אחסון לטווח ארוך ולטווח קצר עבור כל סוגי עסקים ויזמים פרטיים
עם האפשרות להחזיר את הפריטים בתוך 24 שעות.

קרא עוד

service

אחסון עונתי

עונות השנה מתחלפות. ולמרות שאנחנו חיים באקלים חמים ונוח ואין מעברי טמפרטורה חדים עדיין אנחנו מחזיקים בבית ערימות של בגדי קיץ וחורף.

בדרך כלל הבית מוגבל מבחינת פתרונות אחסון, למרות חדרי הארונות והמזווים. ועם הזמן הולך ונהיה פחות מרחב בבית למרות כל פתרונות האחסנה המובנים.

הביגוד והנעליים תופסים הרבה מקום לאחסנה, במיוחד בתקופה שאנחנו לא משתמשים בהם.

ניתן להשתמש במרחב הבית או הדירה באופן רציונלי יותר אם שולחים בגדים ונעליים עונתיים למחסן של ישראסטורג' – חברת אחסנה, שמציעה מגוון פתרונות אחסון - מאחסון תכולת דירה ועד אחסון בארגזי פלסטיק בטוחים ועמידים. אחסון לתווך קצר וגם אחסון לתווך ארוך. כל הפתרונות במחסן אחד.

ארגז אחסון אחד יכול להכיל עד 20 זוגות נעליים שזה לפחות 2 מדפים פנויים בארון.

אנשים רבים היום עוסקים בספורט, תחביבים עונתיים כמו צלילה, גלישה, אופניים ואפילו סקי. כל הציוד והאביזרים תופסים מקום בבית לשווא בעונות ותקופות שאנחנו לא משתמשים בהם. למה להפוך את הדירה למחסן?

ישראסטורג' – זה מחסן בהשכרה בלתי מוגבל שלכם. כמות החפצים לאחסון יכולה להיות בלתי מוגבלת. כשתשלחו את הביגוד העונתי שלכם לאחסון תקבלו עד 50% מרחב נוסף בארונות ובבתים שלכם.

פתרון האחסון שלנו הינו פשוט, לא יקר ובטוח.

צרו אתנו קשר בכל דרך הנוחה לכם. ניתן להזמין שיחת  תגוביינה ונחזור אליכם בהקדם.

ניתן לצלצל אלינו ישירות, או לכתוב לנו בצ'אט באתר. ניתן להירשם לאתר ולבצע הזמנה און-ליין.

נגיע אל ביתכם בזמן הנוח לכם ונביא את כמות הארגזים הנדרשת. כל שעליכם לעשות הוא לארוז את החפצים הקטנים בתוך ארגזי האחסון הבטוחים שלנו. ניתן לארוז אותם במקום ואנחנו נחכה שתסיימו, או שנגיע בזמן אחר הנוח לכם.

נוביל את ארגזי אחסון הארוזים למחסן המאובטח שלנו. כל ארגז אחסון ננעל עם פלומבה עם מספר ייחודי. תוכלו להיות בטוחים שאף אחד מלבדכם לא יתפח את ארגז אחסון שלכם.

אם בין יתר החפצים הקטנים תרצו לאחסן גם חפצים גדולים אז בשמחה! אנחנו מאחסנים חפצים מכל סוג וגודל, כגון רהיטים, ומוצרי חשמל כו'.

כמו כן אנחנו נשמח לתת שירות של פירוק הרהיטים והובלה.

אם תרצו להחזיר את החפצים או רק חלק מהם כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאזור האישי באתר שלנו ולסמן את המספרי הארגזים שהייתם רוצים לקבל בחזרה. אנחנו נביא אותם בזמן הנוח לכם בתיאום מראש.

אנחנו נותנים שירותי האחסנה שלנו במרכז ובצפון מירושלים, תל אביב, הרצליה, נתניה,  עד חיפה והסביבות.

אם נשארו לכם שאלות, או שזקוקים ליעוץ מקצועי הזמינו שיחת תגוביינה באתר ונחזור אליכם בהקדם.

המחסן שלנו 

המחסן שלנו  נמצא תחת שמירה והשגחה 24 | 7 | 365. המחסן שלנו  מאובזר במערכת גילוי אש חדשנית ויש גם מערכת אוורור ומיזוג. אנחנו עורכים הדברה נגד מכרסמים. 
שירותי אחסון ישראסטורג׳ - נוחות שלכם.
אנחנו נותנים שירותי האחסנה שלנו בתל-אביב, בירושלים, בנתניה, בחדרה, בחיפה והסביבות.

אתם מוזמנים:

פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה: 077-3609990
בואו נבקר  אותנו בפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!

קרא עוד
service

אחסון לטווח ארוך ואחסון לטווח קצר

מחפשים פתרון אחסון? חברת ישראסטורג' נותנת את שירותי אחסנה, איחסון תכולת דירה, וכמו כן השכרת יחידות איחסון. אזור השירות שלנו מקיף וכולל את תל אביב, ירושלים, נתניה, חיפה וקריות
נשמח לתת לכם את שירותי האחסון שלנו, אך קודם עליכם להבין לאיזה תקופה בדיוק אתם מתכננים למסור את חפצים לאחסנה.

איחסון לטווך ארוך - מ4 חודשים עד שנה

ללא גישה לעיתים תקופות. 
זו אפשרות שהכי מתאימה לתקופת שיפוץ כללי בבית או במקרה של נסיעה ממשוכת לחו"ל .את החפצים הקטנים יותר רצוי לאחסן בתוך ארגזי האחסון מפלסטיק הבטוחים שלנו שאנחנו מספקים לתקופת אחסנה. קופסאות קרטון פחות בטוחות לאחסון. את הרהיטים לאחסון רצוי לפרק קודם, זה יוזיל את עלויות ההובלה והאחסון. המחסן לא חייב להיות קרוב מאוד לבית, מה שחשוב יותר שהמחסן יהיה בטיחותי, מאובטח וללא גישה למבקרים אקראיים. אם כמות הציוד לאחסון גדולה מכמה חפצים ומדובר באחסנת תכולת בית שלם עדיף להשתמש בשירותי הובלה מקצועיים. חברת ישראסטורג' מספקת בין היתר  שירותי אריזה, פירוק והובלה של חפציכם למחסן.

אפשרות עם גישה לציוד האישי פעם-פעמיים בחודש. מתאים לאלה ביניכם ששומרים על ציוד בבית שאינכם מתשמשים בו על בסיס יומיומי, אלא לפעמים. במקרה כזה עדיף לחפש שירותי אחסנה או מחסן בסביבת הבית. כדי שתוכלו לקפוץ לשם  או להשתמש בשירותי ההובלה של ישראסטורג'. אנחנו נביא אליכם הביתה או מקום אחר באזור את הציוד הנדרש בזמן הנוח לכם בתיאום.

אחסון לטווך קצר משבוע ועד 3 חודשים
זאת אפשרות שמתאימה במקרה של שינויים פתאמיים  או אילוצים לדוגמה אם נגמר לכם חוזה השכירות אבל לא חתמתם על חוזה חדש עדיין, והולכים להעביר כמה ימים על הספה אצל חברים,ואין לכם פתרון אחסון זמין לתכולת הדירה או חפצים בודדים. או שהשכרתם את דירתכם המרוהטת והשוכר הגיע עם ספה משלו, קורה.. חשוב שהמחסן יהיה קרוב לבית . ובכל זאת חשוב לארוז את חפציכם בצורה נכונה ולהכינם לאחסון. לשקול הזמנת הובלה ואחסנה מראש. בחברת אחסנה ישראסטורג' אנחנו מספקים את ארגזי אחסון מפלסטיק בטוחים לאחסון חפצים אישיים קטנים. גם את החפצים בגודל בינוני נאחסן אצלינו. במקרה כזה ההובלה היא  - עלינו, וזה חסכון גדול כפי שידוע לכם.

המחסן שלנו 

המחסן שלנו  נמצא תחת שמירה והשגחה 24 | 7 | 365. המחסן שלנו  מאובזר במערכת גילוי אש חדשנית ויש גם מערכת אוורור ומיזוג. אנחנו עורכים הדברה נגד מכרסמים. 
שירותי אחסון ישראסטורג׳ - נוחות שלכם.
אנחנו נותנים שירותי האחסנה שלנו בתל-אביב, בירושלים, בנתניה, בחדרה, בחיפה והסביבות.

אתם מוזמנים:

פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה: 077-3609990
בואו נבקר  אותנו בפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!

קרא עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים באתר האינטרנט שלנו:קרא עוד
service

שירותי אחסנה לסטודנטים

לומדים באוניברסיטה או מכללה? בחופשת קיץ נוסעים לחו"ל? לקחת את כל הציוד האישי לא נוח ופשוט בלתי אפשרי? אז מה עושים? איך מוצאים פתרון אחסנה נגיש ונוח לאחסון לתווך קצר?

התשובה פשוטה - אתם צריכים את שירותי אחסנה בהשכרה של ישראסטורג'.
אנחנו מספקים שירותי אחסנה מקצועיים, של כל סוגי חפצים, מאחסון של חפצים בודדים בארגז אחסון ועד אחסון תכולת דירה כולה. מאחסון לתווך קצר ועד אחסון לתווך ארוך. כל פתרונות אחסון במקום אחד.

חברת אחסנה ישראסטורג' שמחה להציע לכם את שירותי האחסון שלה בארגזים עמידים ובטיחותיים
שלושה צעדים פשוטים, והציוד מאוחסן ומאובטח לחופש!

זה פשוט! זה זול! זה חיים בסטייל!
 
תעשו באתרינו הזמנה וספרו לחברה'!
 
אנחנו אוספים את הציוד שלכם. אין צורך בהובלה! אתם עושים הזמנה באתרינו או בטלפון, אנחנו נביא עד דלתכם את ארגזי האחסון הבטוחים שלנו -חינם לגמרי!. תארזו, תרשמו מה יש בארגז, אפשר גם לצלם. אנחנו נאסוף את הארגזים בזמנכם הנוח לכם. נאסוף גם חפצים גדולים יותר שלא נכנסים לארגז.
 
אנחנו מאחסנים.
אחסון הוא בטוח ובטיחותי הארגזים ושאר החפצים מאוחסנים במתחן האחסון הבטוח שלנו, ויישמרו היטב תחת פיקוח קפדני של אבטחה 24/7 ומערכת מיזוג חכמה. כל הארגזים נעולים, מוחתמים וממוספרים כך שתוכלו למצוא את הארגז שלכם בקלות לפי התיאור והצילום המצורף לכל מספר.
 
אנחנו גם מחזירים
רוצים את אחד הארגזים או את כל הציוד בחזרה?  קליק אחד או שיחת טלפון ואנחנו נחזיר כל מה שתרצו  לפי דרישה ראשונית.

הצעה מיוחדת למיוחדים!!!
 
הכל כלול - זה קל!
 
חבילת "קומפורט" איסוף והחזרה כלולים 
4 ארגזים +2 חפצים בגודל בינוני לתקופת 3 חודשים - 499 ש"ח
 
או
 
חבילת "פרימיום" איסוף והחזרה כלולים 
5 ארגזים + 3 חפצים בגודל בינוני ל 3 חודשים - 599 ש"ח
אם  נשארו לכם שאלות , או שאתם זקוקים לייעוץ מקצועי – הזמינו חיוג חוזר ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.


המחסן שלנו 

המחסן שלנו  נמצא תחת שמירה והשגחה 24 | 7 | 365. המחסן שלנו  מאובזר במערכת גילוי אש חדשנית ויש גם מערכת אוורור ומיזוג. אנחנו עורכים הדברה נגד מכרסמים. 
שירותי אחסון ישראסטורג׳ - נוחות שלכם.
אנחנו נותנים שירותי האחסנה שלנו בתל-אביב, בירושלים, בנתניה, בחדרה, בחיפה והסביבות.

אתם מוזמנים:

פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה: 077-3609990
בואו נבקר  אותנו בפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!

קרא עוד

service

אחסנה במשטחים

חפצים ו/או סחורה זקוקים לאחסון ? הביאו אותם אלינו למחסן.
 
האחסנה מתבצעת במחסנים יבשים, נקיים ומסודרים כאשר הציוד ו/או הסחורה נשמרים בצורה מיטבית.

אחסון על גבי משטח - בחירה נוחה וזולה ,המתאימה ללקוחות עסקיים כמו גם ללקוחות פרטיים. תקופת עלות האחסנה המינימלית היא 30 ימים והמחיר משתנה בהתאם לגודל המשטח ו/או כמות הציוד המאוחסן

על הלקוח ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו, לעדכן אותנו בנפח הנדרש ולמתי נדרשת אחסנה, לאחר מכן להוביל את החפצים/הסחורות למחסן או לתאם איתנו הובלה. ללקוח יסופק שטח אחסון ובמידת הצורך חומרי אריזה. ההסכם מול הלקוח ייחתם מבעוד מועד או במקום במידת הצורך.


במידה ולקוח ידרוש את ציודו או סחורתו בחלקה או במלואה עליו לתאם איתנו את הגעת המוביל למחסן או לתאם הגעה שלו בשעות הפתיחה לצורך הובלה עצמית.


קרא עוד
service

כלי אריזה

אצלנו תמצאו כל מה שאתם צריכים בשביל אריזה ומעבר דירה. ניילון נצמד, מנעולים, משטחים, קופסאות קרטון, נייר עטיפה, מפרידים בטוחים לכלי מטבח שבירים, עטיפת בועות, ואפילו עגלה נוחה לגרירת ארגזים.

קרא עוד

Регистрация

Авторизация