מחפשים פתרון אחסון? חברת ישראסטורג' נותנת את שירותי אחסנה, איחסון תכולת דירה, וכמו כן השכרת יחידות איחסון. אזור השירות שלנו מקיף וכולל את תל אביב, ירושלים, נתניה, חיפה וקריות
נשמח לתת לכם את שירותי האחסון שלנו, אך קודם עליכם להבין לאיזה תקופה בדיוק אתם מתכננים למסור את חפצים לאחסנה.

איחסון לטווך ארוך - מ4 חודשים עד שנה

ללא גישה לעיתים תקופות. 
זו אפשרות שהכי מתאימה לתקופת שיפוץ כללי בבית או במקרה של נסיעה ממשוכת לחו"ל .את החפצים הקטנים יותר רצוי לאחסן בתוך ארגזי האחסון מפלסטיק הבטוחים שלנו שאנחנו מספקים לתקופת אחסנה. קופסאות קרטון פחות בטוחות לאחסון. את הרהיטים לאחסון רצוי לפרק קודם, זה יוזיל את עלויות ההובלה והאחסון. המחסן לא חייב להיות קרוב מאוד לבית, מה שחשוב יותר שהמחסן יהיה בטיחותי, מאובטח וללא גישה למבקרים אקראיים. אם כמות הציוד לאחסון גדולה מכמה חפצים ומדובר באחסנת תכולת בית שלם עדיף להשתמש בשירותי הובלה מקצועיים. חברת ישראסטורג' מספקת בין היתר  שירותי אריזה, פירוק והובלה של חפציכם למחסן.

אפשרות עם גישה לציוד האישי פעם-פעמיים בחודש. מתאים לאלה ביניכם ששומרים על ציוד בבית שאינכם מתשמשים בו על בסיס יומיומי, אלא לפעמים. במקרה כזה עדיף לחפש שירותי אחסנה או מחסן בסביבת הבית. כדי שתוכלו לקפוץ לשם  או להשתמש בשירותי ההובלה של ישראסטורג'. אנחנו נביא אליכם הביתה או מקום אחר באזור את הציוד הנדרש בזמן הנוח לכם בתיאום.

אחסון לטווך קצר משבוע ועד 3 חודשים
זאת אפשרות שמתאימה במקרה של שינויים פתאמיים  או אילוצים לדוגמה אם נגמר לכם חוזה השכירות אבל לא חתמתם על חוזה חדש עדיין, והולכים להעביר כמה ימים על הספה אצל חברים,ואין לכם פתרון אחסון זמין לתכולת הדירה או חפצים בודדים. או שהשכרתם את דירתכם המרוהטת והשוכר הגיע עם ספה משלו, קורה.. חשוב שהמחסן יהיה קרוב לבית . ובכל זאת חשוב לארוז את חפציכם בצורה נכונה ולהכינם לאחסון. לשקול הזמנת הובלה ואחסנה מראש. בחברת אחסנה ישראסטורג' אנחנו מספקים את ארגזי אחסון מפלסטיק בטוחים לאחסון חפצים אישיים קטנים. גם את החפצים בגודל בינוני נאחסן אצלינו. במקרה כזה ההובלה היא  - עלינו, וזה חסכון גדול כפי שידוע לכם.

המחסן שלנו 

המחסן שלנו  נמצא תחת שמירה והשגחה 24 | 7 | 365. המחסן שלנו  מאובזר במערכת גילוי אש חדשנית ויש גם מערכת אוורור ומיזוג. אנחנו עורכים הדברה נגד מכרסמים. 
שירותי אחסון ישראסטורג׳ - נוחות שלכם.
אנחנו נותנים שירותי האחסנה שלנו בתל-אביב, בירושלים, בנתניה, בחדרה, בחיפה והסביבות.

אתם מוזמנים:

פשוט חייגו אלינו לתיאום פגישה: 077-3609990
בואו נבקר  אותנו בפייסבוק
הגיעו לראות את המחסן שלנו בעיניים שלכם. 
נשמח לענות לכל שאלות שלכם!

קרא עוד מידע חשוב ומעניין על השכרת מחסנים באתר האינטרנט שלנו:מחסן להשכרה? מפנים מרחב מחייה בביתך.

אין להשוות את שיטת האחסון החכם בארגזים של ישראסטורג' למחסן רגיל. המטרה שלנו לספק פתרון כוללני ונוח לאחסון ציוד יקר ערך במחיר נגיש ושפוי. אתם משלמים עבור הציוד המאוחסן בלבד ולא אוויר.
ארגזי אחסון שלנו גדולים באמת!
מידות הארגז - 600X400X340. 
תכולה - 60 ליטר.
כל ארגז אחסון מכיל עד 20 ק"ג

בארגז שלנו נכנסים:
7 תיקיות משרדיות
80 חולצות
15 מגבות רחצה גדולות
20 זוגות נעליים
60 ספרים

היתרונות שלנו מול אחסון עצמי (מחסנים להשכרה)
ישראסטורג׳אחסון עצמי (סלפ-סטורג׳)
איסוף חינם
הובלה עד הבית
ארגזי אחסון חינם
שירות לקוחות מדהים
ניהול ציוד מאוחסן און ליין

אחסון זה פשוט! הספקה מדלת לדלת בחינם.

מ-26 ₪ בחודש.

השאר לנו הודעה ונחזור אליך.

כתובת: סניף קיסריה - ״בית גלילאו 1״ מבנה ב׳, רחוב האשל 7 פארק תעשיה דרומי קיסריה 3079504
סניף חיפה המפרץ - יגיע כפיים 1 - יוליוס סימון 31 2629901
מספר טלפון: 077-3609990 דוא״ל: info@israstorage.co.il


שעות פעולות:

ימים א׳ - ה׳: 09:00-16:30

Регистрация

Авторизация