אנחנו מתחייבים לדאוג ולשמור על רכושך, אך האחריות על האריזה הנכונה מוטלת עליך. נא לארוז את חפציכם בחכמה ובבטחה בכדי למנוע נזק במהלך ההובלה ואחסון. אנחנו ממליצים לרפד את קופסת האחסון מבפנים ולעטוף את החפצים בחומרי אריזה כמו ניילון בועות או נייר עטיפה. אם את/ה מאחסן פריט גדול יותר, נא לארוז אותו בקופסה, לעטוף ולרפד את כל החלקים העדינים או החדים, לגלגל את חוטי החשמל, ולקבע פריטים שנעים במקום. אם אתה מאחסן מזגן (נא לפרק אותו מהחלון) או מיני מקרר, הקפד לנתק אותו לפחות 24 שעות לפני האיסוף על מנת לאפשר ניקוז מוחלט של אוויר. חברת ישראסטוראג' (ISRASTORAGE) אינה נושאת אחריות על רכוש שנגרם לו נזק עקב אריזה ועטיפה שנמצאו לא תקניות על פי הסטנדרטים שלנו.

פריטים שבירים זקוקים לשמירת יתר במהלך ההובלה. נא להימנע מאחסון פריטים שבירים בקופסת ישראסטוראג' (ISRASTORAGE) אלא אם הפריט נמצא ארוז באופן בטיחותי על סמך דעת הצוות שלנו. מלבד כיסוי אקספרס של האחריות שלנו לכל ארגז, אנו מתנערים מכל אחריות על פריטים העלולים באופן סביר להיקרא "שביר" - כגון כלי זכוכית, כוסות, ספלים, צלחות וכו'. יצירות אומנות , תכשיטים, אלקטרוניקה, פריטי ריהוט עשויים נסורת עץ חומר עדין הדורש אריזה מיוחדת, כגון שיש, אקריליק, גרניט, זכוכית, קריסטל, פורמייקה וכד'..

הבטיחות של הצוות שלנו, הלקוחות שלנו ורכושכם האישי תמיד עומדים בראש סדר העדיפויות. הפריטים הבאים אסורים לאחסון בישראסטוראג' (ISRASTORAGE). כלי נשק או ירי מכל סוג. אקדחים מכל הסוגים, חומרי נפץ, זיקוקים, וכל דבר מתלקח או מתפוצץ כמו גז, שמן, דלק, צבע, חומר בעירה וכד'. כל דבר שבא מן החי. כגון – פירות וירקות, בשר, גבינות, בעלי חיים, חרקים, או צורות חיים ביוכימיות אחרות. כל דבר שהינו או היה אכיל. כולל כל סוגי המזון המעובד והלא מעובד. כל דבר בלתי חוקי כמו סמים, תרופות, רכוש גנוב או כל דבר אחר העלול לגרום למרדף או למעצרכם. כל דבר שמפיץ ריחות, נודף, דולף או מתפוצץ, כגון פריטים מסוכנים, חומרים רעילים, פריטים המייצרים גז או ריחות, כל מיכל עם נוזלים, פריטים המייצרים רעשים חזקים או משבשים ופריטים שעלולים לגדול בגודל או להתפוצץ. ביסודו של דבר, כל דבר שעשוי לצאת מחוץ לקופסא או לסל ולפגוע באחרים, בחפצים של לקוחותינו ועובדינו, או במתקן האחסון שלנו.

בכל מקרה של שאלה או יעוץ לגבי החשבון שלך נא לפנות לשירות הלקוחות שלנו ב- 17:30 ל 8:30 נשמח לעמוד לשירותכם כל יום בין info@IsraStorage.co.il או 077-3609990. נא לוודא שפרטי האשראי או כרטיס החיוב בחשבון IsraStorage שלך מעודכנים תמיד. אם פג תוקפו של הכרטיס, עדכן את חשבונך בפרטי הכרטיס החדש שלך בהקדם האפשרי כדי למנוע את מעבר יתרת החוב שלך.

Регистрация

Авторизация